Congratulations to the 2023 MAC Fall Scholar Athletes!
Name/School/Sport
-Emilie Hopkins (Afton, Field Hockey)
-Ryan Dawson (Afton, Boys Soccer)
-Victoria Suda (B-G, Cheerleading)
-Matthew Wombacker (B-G, Boys XC)
-Ethne Degan (B-G, Girls XC)
-Ryan Larsen (B-G, Football)
-Easton Porter (B-G, Boys Soccer and Golf)
-Chandler Benjamin (B-G, Girls Soccer)
-Alessandra Cafasso (B-G, Volleyball)
-Jason VanMaaren (Delhi, Boys XC)
-Megan Hadley (Delhi, Girls XC)
-Rocco Schnabel (Delhi, Football)
-Asa Moxley (Delhi, Golf)
-Bryce Burrows (Delhi, Boys Soccer)
-Leah Dennis (Delhi, Girls Soccer)
-Rebecca Verspoor (Delhi, Volleyball)
-Grant deGraw (Deposit, Boys XC)
-Aden Vandermark (Deposit, Boys XC)
-Noelle Doughty (Deposit, Girls XC)
-Hannah Sanford (Deposit, Field Hockey)
-Daniel Baker (Deposit, Football)
-Zach Russell (Deposit, Golf)
-Kendra Terrell (Deposit, Volleyball)
-Abby Yahner (Greene, Field Hockey)
-Keaton Browning (Greene, Football)
-Lincoln Youngs (Greene, Golf)
-Alex Boel (Greene, Boys Soccer)
-Lyndsay Specht (Greene, Girls Soccer)
-Savannah Nowalk (Greene, Girls Swim)
-Marissa Kenyon (Greene, Volleyball)
-Assac Mead (Hancock, Boys XC)
-Addison Makowski (Hancock, Field Hockey)
-Patrick Esolen (Hancock, Football)
-Holden Dufton (Hancock, Golf)
-Kailey Petersen (Hancock, Volleyball)
-Jonathan Prince (Harpursville, Cheerleading)
-Connor Rowe (Harpursville, Boys XC)
-Adriana Hartman (Harpursville, Field Hockey)
-Brayden Sakowsky (Harpursville, Football)
-Della-Rae Dayton (Harpursville, Golf)
-Jacob Wolbert (Harpursville, Boys Soccer)
-Elizabeth Ives (Harpursville, Volleyball)
-Dominic Batista (Oxford, Football)
-Sylas Emerson (Oxford, Golf)
-Gordon Smith (Oxford, Boys Soccer)
-Margaret Rovente (Oxford, Girls Soccer)
-Ava Benjamin (Oxford, Volleyball)
-Aidan Moodley (Sidney, Boys XC)
-Isabelle Briggs (Sidney, Girls XC)
-Maya Paul (Sidney, Field Hockey)
-Michael Morrissey (Sidney, Football)
-Connor van der Sommen (Sidney, Golf)
-Aiden Robinson (Sidney, Boys Soccer)
-Megan Lewis (Sidney, Girls Soccer)
-Layla Rollins (Sidney, Volleyball)
-Zack Sousa (Unatego, Football)
-Carter Post (Unatego, Boys Soccer)
-Xander Johnson (Unatego, Boys Soccer)
-Tessia Brown (Unatego, Girls Soccer)
-Alaina Renwick (Unatego, Girls Soccer)
-Mallory Hafele (Unatego, Volleyball)
-Alex Kemnah (Unadilla Valley, Boys XC)
-Peyton Stevens (Unadilla Valley, Football)
-Nate Rumovicz (Unadilla Valley, Boys Soccer)
-Jaiden Schrag (Unadilla Valley, Girls Soccer)
-Haylie Canfield (Unadilla Valley, Volleyball)
-Addyson Trimbell (Walton, Field Hockey)
-Tim Tweedie (Walton, Football and Golf)
-David Gatchalian (Walton, Boys Soccer)
-Eve Foster (Walton, Girls Soccer)
-Allene Vesterfelt (Walton, Girls Soccer)
-Ella Rhinehart (Walton, Volleyball)
-Caroline Gorance (Walton, Volleyball)